Pogotowie elektryczne Kraków

Pogotowie elektryczne Kraków

Masz awarię lub uszkodzenie instalacji elektrycznej w domu lub mieszkaniu? Świadczę całodobową usługę pogotowia elektrycznego w Krakowie

Usługi


Bezpłatny dojazd


Ceny


Cennik pogotowia elektrycznego
Usługa Cena brutto
Pogotowie elektryczne Kraków
od pon. do sob. ☼ 6:00 - 22:00
pierwsza rozpoczęta godzina 150zł
kolejna rozpocząta godzina 100zł
Pogotowie elektryczne Kraków
niedz. i święta ☼ 6:00 - 22:00
pierwsza rozpoczęta godzina 200zł
kolejna rozpocząta godzina 100zł
Pogotowie elektryczne Kraków
od pon. do sob. 🌙 22:00 - 6:00
pierwsza rozpoczęta godzina 250zł
kolejna rozpocząta godzina 150zł
Pogotowie elektryczne Kraków
niedz. i święta 🌙 22:00 - 6:00
pierwsza rozpoczęta godzina 250zł
kolejna rozpocząta godzina 150zł
Dojazd poza strefę bezpłatnego dojazdu 6zł/km
Zadzwoń Możliwe Płatności bezgotówkowe
Wystawiam faktury VAT

Usługa pogotowia elektrycznego w Krakowie


Dom i mieszkanie

Świadczę usługi pogotowia elektrycznego na terenie całego Krakowa i okolic. Usługa kierowana jest głównie do klientów indywidualnych, ale obsługuję również mniejsze lokale, w tym sklepy. Posiadam doświadczenie z różnej wielkości instalacjami. Zajmuję się usuwaniem awarii w budownictwie mieszkaniowym, jednorodzinnym i wielorodzinnym. Jestem na takie zlecenie najlepiej przygotowany sprzętowo.

Naprawiam od ręki

Na wyposażeniu posiadam narzędzia, przewody do 16mm2, aparaturę do instalacji do 1000V, natężenia prądu do 63A, mocy do 50kW. W tym zakresie mieszczą się wszystkie domy i mieszkania jakie spotkałem, oraz duża część lokali usługowych, jak sklepy i restauracje. Moje pogotowie elektryczne ma dobrą skuteczność. Usuwam w ciągu pierwszej godziny pracy 90% awarii prądu, z którymi się spotykam. Pozostałe 10% to poważniejsze awarie wymagające często wymiany całych rozdzielnic lub wielu aparatów. Czasami również nie kończy się na samym usunięciu awarii ponieważ trzeba jeszcze usunąc jej przyczynę, aby podobna sytuacja nie zdarzyła się ponownie.

Dokumenty

Jestem elektrykiem i posiadam uprawnienia dozoru i eksploatacji do 1kV. Jestem przedsiębiorcą i jestem zarejestrowanym płatnikiem VAT. Awaria prądu to czasem interakcje związane z ubezpieczycielem, właścicielem lokalu lub zakładem energetycznym. Może trzeba prawidłowo przeprowadzić zdjęcie plomb z licznika, lub konieczne będzie odłączenie zasilania, a później wystawienie oświadczenia o stanie instalacji. Czasami potrzebne są pomiary elektryczne. Wystawiam protokoły z napraw, z pomiarów i OST.

Różne czasy, różne instalacje

Usuwałem usterki w kamienicach, blokach PRLu tego wczesnego i późniejszej wielkiej płyty, jak również współczesne mieszkania i domy. Poznałem ich typowe problemy i wypracowałem skuteczne metody ich naprawy.

Zamów usługę

FAQ


  • Czy jest Pan pracownikiem TAURON? Jestem elektrykiem niezwiązanym z firmą TAURON. Świadczę prywatne usługi elektryczne, w tym usługę pogotowia elektrycznego, która polega na szybkim podjęciu się realizacji zlecenia naprawy instalacji, po stronie własności klienta.
  • Czy zajmuje się Pan siecią dystrybucyjną? Zajmuję się tylko wewnętrznymi instalacjami elektrycznymi. Siecią dystrybucyjną na terenie małopolski zajmuje się TAURON Dystrybucja. Jeżeli usterka dotyczy sieci dystrybucyjnej to należy zgłosić się do TAURON Dystrybucja.
  • Jaki jest numer na pogotowie energetyczne TAURON? Informacje i planowanych wyłączeniach i awariach można uzyskać pod numerem 991. Jest to telefon całodobowy, czynny również w święta. Przed rozmową, warto dowiedzieć się na kogo zawarta jest umowa i jaki jest numer klienta.

Blog