Podłączenie płyty indukcyjnej Kraków

Podłączenie płyty indukcyjnej u klienta w Krakowie

Szukasz elektryka z uprawnieniami do podłączenia nowej płyty indukcyjnej? Chcesz zachować gwarancję? Zobacz moje opinie, pozwól sobie na spokój

Usługi

Ceny

Cennik podłączenia płyty indukcyjnej
Usługa z dojazdem Cena brutto
Podłączenie płyty indukcyjnej Kraków Bieżanów-Prokocim 180zł
Podłączenie płyty indukcyjnej Kraków Podgórze Duchackie 180zł
Podłączenie płyty indukcyjnej Kraków Podgórze 180zł
Podłączenie płyty indukcyjnej Kraków Swoszowice 180zł
Podłączenie płyty indukcyjnej Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki 180zł
Podłączenie płyty indukcyjnej Kraków Wieliczka 180zł
Zadzwoń Możliwe Płatności bezgotówkowe
Wystawiam faktury VAT

Moja praca to nie tylko wpis do karty gwarancyjnej


Jak wygląda moja usługa?

Na usługę podłączenie indukcji składają się oględziny rozdzielnicy i płyty oraz złącza. Dokonuję pomiarów napięcia i impedancji pętli zwarcia. Sprawdzam ciągłość przewodu ochronnego. Następnie sprawdzam parametry wyłącznika różnicowoprądowego dla obwodu płyty indukcyjnej. Czas zadziałania i rzeczywisty prąd upływu. Jeśli wszystko jest dobrze to podłączam płytę, sprawdzam jej działanie i poprawność podłączeń oraz wypisuję protokół, ewentualnie wypełniam gwarancję. Moja usługa trwa zwykle do godziny czasu.

Patologie na rynku

Byle jakie podłączenie przewodów od płyty indukcyjnej trwa kilka minut. I wiem, że czasem tak wyglądają tego typu usługi. Ja tak tego nie wykonuję. Wzywając mnie, powierzasz mi swoje bezpieczeństwo, zdrowie i mienie. Niektórzy to lekceważą. Widziałem tak nieprofesjonalne podłączenia, które poprawiałem, że kwalifikowałyby się pod niejeden paragraf. Żeby wszystko dobrze sprawdzić potrzeba wiedzy, czasu i narzędzi. Często czegoś brakuje tym pseudofachowcom.

Czy potrzebny jest fachowiec

Płyta indukcyjna pobiera zwykle 7200W mocy. To tyle co cztery czajniki elektryczne lub 1000 żarówek LED. O ile podłączenie przewodów od światła bez większego zagłębiania się w aspekty techniczne zwykle kończy się mniejszym lub większym sukcesem to przy płycie indukcyjnej może okazać się inaczej. To że płyta działa nie znaczy, że przewody się nie przegrzeją albo, że nie zostanie wyłączona w momencie przebicia, lub zwarcia. Więc według mnie tak, fachowiec jest potrzebny. Popieram tę tezę tym, że wiele razy przy okazji podłączenia płyty indukcyjnej wykryłem poważne usterki w instalacji klienta. Jak również wiele razy widziałem nieprawidłowe podłączenia i nie czepiam się tutaj estetyki ale wyłącznie aspektów bezpieczeństwa.

A mnie udało się samodzielnie

Jeśli masz jakieś pojęcie o prądzie i zastosujesz się do instrukcji to pewno uda Ci się podłączyć płytę samodzielnie. Tylko czy ten przewód jest odpowiedni? A jak przewód to czy bezpieczniki odłączą zasilanie w odpowiednim czasie, czy wyłącznik różnicowoprądowy wybije wystarczająco szybko. Czy mierzyłeś impedancję pętli zwarcia lub asymetrię faz? Czy złączki wytrzymają takie obciążenie, czy się nie stopią. Czy Twoja instalacja została wykonana prawidłowo, bez fuszerki? Możesz się z tym wszystkim zmierzyć samemu i pewno sobie poradzisz, tylko po co? Skoro płyta może mieć wadę i spali się po godzinie, a Ty będziesz tłumaczyć w serwisie, że to nie Twoja wina.

Jestem profesjonalistą

Jestem tutaj ze swoją usługą po to, żeby nie było wątpliwości, że coś jest nie tak. Zapewne chcesz bezpiecznie i prawidłowo podłączonej indukcji. Nie musisz zostawać elektrykiem, ja nim jestem. Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące montażu płyty indukcyjnej to zapraszam Cię do kontaktu. Działam na terenie całego Krakowa i okolic

Zamów usługę

FAQ


  • Jakie marki płyt indukcyjnych Pan podłącza? Podłączam płyty wszystkich marek, nie jest istotne czy to indukcja WHIRPOOL, SAMSUNG czy SIEMENS. Podłączenie elektryczne płyt indukcyjnych wymaga tej samej wiedzy i podobnych narzędzi.
  • Ile trwa podłączenie indukcji? Zwykle podłączenie zajmuje mniej niż godzinę. Czasami dłużej, jeśli w dostępie przeszkadzają meble lub obwód wykazuje nieprawidłowości lub coś trzeba przerobić.
  • Czy ma Pan uprawnienia elektryczne? Tak, posiadam uprawnienia do podłączenia płyty indukcyjnej i nie tylko. Posiadam aktualne świadectwo kwalifikacyjne E i D wydane przez Krakowski oddział SEP.
  • Czy cena jest stała? Tak, ceny są ustalone z góry. Nie ma ukrytych kosztów. W cenie zawierają się złączki, zaślepki, tulejki etc. Cena montażu nie zawiera ceny przewodu, jeśli go nie ma w zestawie z płytą to oczywiście mam go ze sobą w cenie, którą znajdziesz w cenniku.
  • Czy otrzymam wpis z pieczątką w gwarancji? Wystawiam poświadczenie o prawidłowym montażu elektrycznym wraz z kopią moich uprawnień. Jeżeli w karcie znajduje się odpowiednie miejsce do wpisu to również mogę go tam umieścić.
  • Czy bierze Pan odpowiedzialność za płytę? Tak, biorę odpowiedzialnośc za powierzony sprzęt. Moja firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na taką ewentualność. Dodam, że nigdy nie uszkodziłem powierzonej płyty indukcyjnej i nie miałem żadnych reklamacji z tego tytułu.
  • Czy piekarnik można podpiąć do tego samego gniazdka co płytę? Jeżeli jest to gniazdo trójfazowe to prawie zawsze można podłączyć do niego płytę i piekarnik, ponieważ płyta wykorzystuje tylko dwie fazy trzecią można podłączyć do piekarnika.
  • Czy będzie Pan mógł wyciąć również otwór w blacie Mogę również wyciąć otwór pod płytę indukcyjną natomiast jest to odrębna usługa. Z powodu różnych materiałów używanych na blaty wycięcie może wymagać indywidalnej wyceny.