Przeniesienie gniazdka elektrycznego, Kraków

Gniazdo nadtynkowe, gniazdo podtynkowe

Gniazdka nie są tam gdzie trzeba? Zadzwoń i zamów usługę przeniesienia gniazdek elektrycznych u specjalisty. Dołącz do zadowolonych klientów.

Usługi

Co najmniej 2 lata gwarancji

Ceny

Cennik przeniesienia gniazdek elektrycznych
Usługa Cena
Przesunięcie gniazdka podtynkowego o 100cm w ścianie z bloczków 150zł
Przesunięcie gniazdka podtynkowego o 200cm w ścianie z bloczków 210zł
Przesunięcie gniazdka podtynkowego o 100cm w ścianie z cegieł/pustaków 200zł
Przesunięcie gniazdka podtynkowego o 200cm w ścianie z cegieł/pustaków 270zł
Poproś o wycenę Możliwe Płatności bezgotówkowe
Wystawiam faktury VAT

Przenieś swoje gniazdko elektryczne tam, gdzie chcesz

Jesteś na stronie poświęconej usłudze przeniesienia gniazdka elektrycznego! Czy zdarzyło Ci się, że Twoje gniazdka elektryczne są umieszczone w niewygodnych miejscach? Albo po prostu marzysz o zmianie ustawienia mebli, ale gniazdko przeszkadza Ci w urządzeniu pomieszczenia tak, jak tego chcesz? W takiej sytuacji moja usługa przeniesienia gniazdek elektrycznych jest dla Ciebie idealna!

Fachowo. Jestem doświadczonym elektrykiem zapewniającym profesjonalne podejście do przeniesienie Twojego gniazdka elektrycznego. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo Twojego domu czy biura. Doradzę jak zrealizować przeniesienie gniazdek, które obwody wykorzystać i jak uniknąc problemów w przyszłości.

Czysto. Cały proces przenoszenia gniazdek czyli wiercenie otworów pod puszki jak i bruzdowanie wykonuję z użyciem mocnego odkurzacza. Staram się również nie używać bruzdownicy, która generuje bardzo dużo drobnego pyłu, a bruzdy wykonywać poprzez wiercenie i kucie wiertarką. Bruzdy są wypełniane gipsem budowlanym. Gips służy mi również do osadzania puszek. Powierzchnie wygładzam gipsem szpachlowym. Nie używam niczego co mogłoby trwale pobrudzić Twoje meble, podłogi i ściany. Nie musisz się martwić o podłogę. Zawsze zabezpieczam ją grubym materiałem przed opadającym gruzem.

Bezpiecznie. Przed przeniesieniem gniazdka sprawdzam obecność innych instalacji na trasie bruzd i miejscu w którym będzie puszka. Służą mi do tego celu różne detektory. Dzięki nim podczas przenoszenia gniazd mogę ominąć ukryte przeszkody. Posiadam ubezpieczenie na wypadek problemów będących następstwem moich działań. Każde przeniesione gniazdko jest sprawdzane pod kątem prawidłowego działania. Sprawdzam czy wyłącznik różnicowoprądowy, jego czas prąd zadziałania. Mierzę impedancję pętli zwarcia, która informuje mnie o jakości wykonanych połączeń. Mierzę również rezystancję izolacji napięciem 500V dzięki czemu masz pewność, że przeniesione gniazdko nie będzie miało przebicia.

Solidnie. W mojej pracy używam wyłącznie dobrych materiałów od znanych producentów. Dotyczy zarówno puszek, osprzętu, przewodów i złączek. Każde połączenie wykonuję starannie tak aby nigdy nie sprawiło problemów. Przeniesione gniazdko musi trzymać się w ścianie solidnie, trwale, na lata. Połączenie w puszkach przenoszonych gniazdkek są wykonane za pomocą oryginalnych złączek firmy WAGO, w przypadku przewodów aluminiowych lub obecności wilgoći dodatkowo zabezpieczam je pastami przeciutleniającymi. Połączenia, które będą trudno dostępne, lutuję i pokrywam izolacją termokurczliwą. Przewody będą na odpowiedniej głębokości, tak żeby tynk nie pękał i nie miał przebarwień. Nie akceptuję prac na niskim poziomie jakości. To że czegoś nie widać, nie znaczy dla mnie, że można to zrobić gorzej.

Moje usługi są szybkie, niezawodne i przystępne cenowo. Zaufaj mi, aby przenieść Twoje gniazdko elektryczne dokładnie tam, gdzie chcesz! Skontaktuj się ze mną dzisiaj, aby umówić się na wizytę u Ciebie w domu lub biurze.

Zamów usługę

FAQ

  • Czy zajmuje się Pan również gniazdkami internetowymi i telefonicznymi? Tak, przenoszę również gniazdka internetowe, telefoniczne oraz rtv/tv
  • Jaki rodzaj instalacji będzie tańszy przy pszesuwaniu gniazdka, nadtynkowa czy podtynkowa? Instalacja nadtynkowa jest zdecydowanie tańsza, natomiast jej trwałość i estetyka są zdecydowanie mniejsze. Przy przenoszeniu gniazdek można zastosować mieszaną metodę montażu.
  • Czy ma Pan urządzenia do detekcji rur i przewodów? Oczywiście, posiadam urządzenia do lokalizacji potencjalnych przeszkód w ścianach takich jak przewody czy rury. Ewentualne błędy podczad prac są wliczone w cenę zlecenia, więc w przypadku uszkodzenia innego obwodu zostanie on naprawiony w ramach budżetu zlecenia.
  • Czy ceny usług są stałe? Każde zlecenie jest inne. Dobrze umówić się wcześniej na wycenę. Wyceny są darmowe. Przed rozpoczęciem prac, które można oszacować informuję klienta o cenie. Cena punktu elektrycznego w większym zleceniu będzie z pewnością niższa. A różnica ceny pomiędzy przeniesieniem gniazdka o 0,5 lub o 1m - znikoma.
  • Ile trwa przeniesienie gniazdka? Przeniesienie gniazdka w ścianie z bloczków o jeden metr potrwa godzinę. Natomiast w ścianie żelbetowej może to potrwać nawet trzy godziny.
  • W jakim stanie zostaną pozostawione ściany? Bruzdy są wypełnione i wyrównane gipsem budowlanym. Na życzenie ściana może zostać wyrównana gipsem szpachlowym i wyszlifowana.
  • Czy do osadzania puszek używa pan pianki montażowej? Nie, montaż przewodów i puszek wykonuję tylko przy użyciu gipsu budowlanego.
  • Czy obsługuje Pan zlecenie z poza Krakowa? Obsługuję głównie klientów z Krakowa, ale również z jego okolic. Zawsze jest to kwestia omówienie ewentualnego kosztu dojazdu.