Elektryk Kraków

Elektryk Kraków

Szukasz elektryka w Krakowie, który uczciwie i solidnie wykonuje swoją pracę? Jestem elektrykiem i działam na terenie całego miasta Krakowa i okolic

Usługi elektryczne Kraków


Jestem elektrykiem, świadczącym usługi na terenie całego Krakowa. Moja firma zajmuje się drobnymi i małymi pracami elektroinstalacyjnymi. Usuwam awarie elektryczności w domach, mieszkaniach oraz lokalach usługowych. Naprawiam, modernizuje instalacje elektryczne. Zajmuję się montażem wyposażenia i osprzętu. Posiadam specjalistyczne narzędzia i wymagane uprawnienia do prac elektrycznych i pomiarowych. Do zleceń wyruszam z południowo-wschodniej części Krakowa, natomiast jestem wstanie sprawnie podjąć się zleceń dla elektryka w centrum i na pozostałym obszarze Krakowa.


Zadzwoń

Bezpłatny dojazd


Kontakt


Dane kontaktowe Elektryk Kraków
Nazwa Elektryk Kraków
Telefon +48 786 210 287
Email elektryk-krakow@e247.pl
Adres ul. Aleksandry 5/46
30-837 Kraków

Godziny


Godziny otwarcia Elektryk Kraków
poniedziałek czynne całą dobę
wtorek czynne całą dobę
środa czynne całą dobę
czwartek czynne całą dobę
piątek czynne całą dobę
sobota czynne całą dobę
niedziela czynne całą dobę
Święta również czynne

Oferta


Elektryk w Krakowie. Dlaczego warto wybrać mnie?


Dostępność

Świadczę swoje usługi całodobowo, przez cały tydzień, również w święta. Jeżeli mnie potrzebujesz to po prostu zadzwoń, to moja praca. Nie zapełniam swojego dziennego grafiku do pełna, dzięki temu mogę pomóc w sytuacji awarii wymagającej natychmiastowej reakcji.

Dobre opinie

Dzięki czasowi poświęconemu przez moich klientów na ocenienie mojej pracy mogę pochwalić się sporą ilością pięciogwiazdkowych opinii. Na wszystkie osobiście zapracowałem i jestem z nich bardzo dumny. Mam nadzieję, że przekonają Cię one do kontaktu.

Rozsądne ceny

Moje ceny są rynkowe i adekwatne do jakości mojej pracy. Moi klienci po realizacji prac są zadowoleni stosunkiem jakości do ceny. Posiadam cennik, ale przy większych pracach możemy uzgodnić korzystny dla Ciebie rabat.

Brak ukrytych kosztów

U mnie cenę znasz z góry. Niektóre prace wymagają wstępnych prac i oględzin aby je dokładniej wycenić, ale ten etap również da się wycenić z góry.

Brak podwykonawców

Zamawiasz usługę u mnie i ja ją realizuję. Przy kolejnym Twoim zleceniu nie muszę odkrywać Ameryki na nowo. Jakość usług jest stała, decyzyjność natychmiastowa i bazujemy na wypracowanym zaufaniu.

Uprawniony elektryk

Posiadam stosowne uprawnienia elektryczne w zakresie eksploatacji jak i dozoru wydane przez Krakowski SEP. Mogę wystawić dokumenty do Zakładu Energetycznego jak i wykonać pomiary instalacji elektrycznej lub podłączyć płytę indukcyjną. Wykonam dla Ciebie schemat jednokreskowy, wystawię oświadczenie o stanie instalacji elektrycznej OST. Moje protokoły są zawsze akceptowane przez ubezpieczycieli.

Narzędzia i części

Na każde zlecenie wyruszam wyposażony w typowe i te rzadziej używane narzędzia. Cenię Twój i swój czas więc mam ze sobą sporo części zapasowych.

Jestem z Krakowa

Urodziłem się i mieszkam z rodziną w Krakowie, znam to miasto. Pomaga mi to w sprawnej realizacji zleceń elektrycznych. Wiem gdzie w co można się zaopatrzyć. Ale również jestem na miejscu i będę kiedy coś złego stanie się z Twoją instalacją.

Lubię to co robię

Kraków jest miastem, które kocham, a świadczenie usług dla jego mieszkańców daje sporo pozytywnej energii i zachęca do dalszej pracy. Przywracanie zasilania w domu, moment kiedy ponownie zapala się światło to chwila, której zawsze towarzyszy uśmiech na twarzach domowników. Jestem nastawiony na długoterminowe zadowolenie moich klientów, które konsekwentnie buduje moją sieć nowych kontaktów.


Zamów usługę